WhatsApp beniara
Yükleniyor...

Kurumsal Web Sitesi Tasarım Merkezi

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Web Hizmetleri Kurumsal Web Sitesi Tasarım Merkezi

Kurumsal Web Sitesi Tasarım Merkezi

Web Sitesi Nedir?

Kişilerin herhangi bir bilgiyi, ürünü veya hizmeti, kurumsal bir kuruluşu temsil etmesi amacıyla kurulmuş, çeşitli metin ve görsel içeriklerle süslenmiş internet alt yapısında bulunan doküman topluluğuna web sitesi denir.
Web siteniz dijital platformlarda, firmanızın kurumsal kimliğini yansıtır. İnternet bazında müşteri portföyünüzü geliştirmeniz ve ticari amaçlarınıza ulaşmanız için kullanabileceğiniz en iyi ve etkili yöntem, iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmaktır.
İyi tasarlanmış bir web sitesi, müşterilerinize güvenilir bir marka olduğunuz algısı yaratacağı için tasarımınızın uzman ellerde yapılması sizlere yeni müşteriler katmaya devam edecektir.

Web Tasarımı İşletmenize Ne Gibi Katkı Sağlar?
Web tasarımı yenilik ve süreklilik isteyen bir iştir. Web sitenizdeki içeriklerinin güncel ve özgün olması arama motorları tarafından değer görmektedir. Ziyaretçilerinize özel hazırlanmış, kolay kullanım sağlayan yeni bir arayüz, potansiyel müşterinizin sitenizde daha uzun durmasına, siteniz de durmaktan zevk almasına ve tekrar sitenizi ziyaret etmesini sağlayacaktır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Hedef kitlenizin dikkatini çekmek için sadece birkaç saniyeniz vardır. Web sitenizin görsel anlamda çarpıcı olması, müşterilerinize kalıcı bir izlenim yaratması açısından önemlidir.
Web sitenizin mobil cihazlarda ve masaüstü cihazlarda düzgün görülmesi müşteri potansiyelinizin müşteriye çevrilmesi konusunda gereklidir. Profesyonel ekibimiz, arama motoru optimizasyon (SEO) hizmetleri ve web tasarım alanlarındaki yenilikleri kullanarak, sitenizde işlevsellik ve yenilik yaratır.

 

 

Web Tasarım ve Web Sitesi Kurulum Aşamaları
Web sitesi yapımı kısa süre de teslim edilebildiği gibi, site üzerinde uzun çalışma yapılması da gerekebilir. Bu süreç, sitenize verdiğiniz önem ve bütçeniz ile doğru orantılıdır.
Bizler ile çalışmanız durumunda sizlerin de istediği gibi özgün, işlevsel bir şekilde tasarlanmış, kaliteli bir web sitesine sahip olacaksınız.

Alan Adı (Domain) Alınması
Web sitesi kurulumu için ilk olarak alan adı(domain) seçimi yapılması ve satın alınması gerekmektedir. Alan adınız internet platformundaki isminiz olduğundan, ürün veya hizmetiniz ile alakalı olmalıdır.

Web Hosting Hizmeti
Web sitenizin alan adının satın alınmasından sonra sitenizin barındırılacağı bir sunucuya sahip olmalısınız.
Web Sitesi Yapımı, Tasarımı ve Yayınlanması
Sizlerin istekleri ve beklentileri göz önünde bulundurularak ilgili web siteniz bizler ile anlaştığınız gün ve saat içerisinde yayınlanır ve teslim edilir.