WhatsApp beniara
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Balcı Bilişim

2000 Yılında Kurulan Balcı Bilişim Firmamız Genç Dinamik Bir Ekiple Başladığı Sektör Hayatında , Bilişim Tekolojileri Alanında Sunduğu Birbirinden Özel Ürün ve Hizmetleri ile, Her Geçen Gün Büyüyerek, Yerel Pazarda Etkin ve Kalıcı Adımlarla İlerlemektedir. Gerçek Müşteri Memnuniyeti ve Sorunsuz Hizmet Anlayışını Benimseyen Şirketimiz, Mutlu Müşteri Portföyü ile Adından Övgü ile Söz Ettirmektedir.  Yıllar içinde onlarca kere büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin sevgi ve saygılarımı sunar bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.
 

Misyonumuz

Balcı Bilişim ; Sektörde öncü atılımlar yaparak mevcut standartları daha da geliştirmek için, müşteri memnuniyeti merkezinde istenileni sunmayı amaç edinmiştir. Yakın gelecekte “Avrupa’nın Tasarım Üssü” olacağını düşündüğümüz ülkemizden dünyaya yazılım ihraç etmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile iş hayatına kolaylıklar sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunarak, kullanılan ürünleri bilişim alanında artı değere dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.
 

Vizyonumuz

Değişen iş dünyası ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman ekibimiz ile bilgi ve teknolojiyi en mükemmel tarzda kullanıp geleceğin teknolojilerini bugünden ürünlerimize entegre ederek müşterilerimize değişen koşullara ve yeniliklere uyum sağlama yeteneği kazandırmaktır…Yeni Bilişim çözümlerimizi, kaliteden ödün vermeden en ekonomik şekilde müşterilerimizin hizmetine sunarak müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve gelişen teknolojiyi Türk Bilişim sektörüne taşımaktayız.
 

İlkelerimiz

Müşterilerimiz değerlidir.

Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer yaratmak ve “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni karşılamak ilk önceliğimizdir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanında olmak ve destek sağlamak görevimizdir.

Duyarlı, ahlaklı ve dürüst olmak ilkelerimizdir.

Çevreye ve topluma karşı duyarlı, tüm ilişkilerinde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek ilkemizdir. Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize, personelimize, ortaklarımıza karşı daima dürüst davranır, doğayı ve kurum içi sosyal dengeyi koruruz.

Kaynaklarımızın gelişimini sağlamak ve daha “iyi”ye ulaşmak, hedefimizdir.

Faaliyetlerimizden kaynak yaratarak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, böylece kalitemizin, hizmet performansımızın ve kaynaklarımızın sürekli gelişimine ivme kazandırmak, ortaklarımıza kar sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak, şirket imajımızı korumak ve güçlendirmek, daima lider konumunda olmak hedefimizdir.

İnsan kaynağımız kalitemizi belirler.

Satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. İddialı ve yetenekli gençler için çekim merkezi olmak, yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Balcı Bilişim’in devamlılığı için seçtiğimiz yoldur.

Hizmet Ettiğimiz Sektörler

  • Her Marka Masa Üstü Bilgisayar ve Laptop Satış Mağazası

  • Bilgisayar Teknik Servisi

  • Bilgisayar Oem Ürünlerinin Satışı

  • Türk Telekom Zeytinburnu Başvuru Merkezi

  • Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

  • E-Ticaret Web Tasarım Merkezi

  • Hosting ve Domain Hizmeti

  • Cep Telefonu Aksesuar Mağazası