WhatsApp beniara
Yükleniyor...

Asus TUF Gaming ailesine yeni ürünler eklendi!

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Blog'tan Yazılar Blog Asus TUF Gaming ailesine yeni ürünler eklendi!
30 Mayıs 2020, 16:44 0 Yorum 2015 Okuma

Asus’un uygun fiyatla sağlamlık ve performans arayan oyuncular için tasarlanan serisi Asus TUF Gaming, anakartlarla başlayadığı bu yolculuğa, aynı tarzı benimseyen çevre birimleri ve diğer bileşenlerle genişliyor.

Seriye eklenen yeni ürünler arasında TUF Gaming M5 fare, K5 klavye, H5 kulaklık, kendi ekiplerimiz tarafından geliştirilen GT501 kasa ve TUF Gaming Alliance üyeleri tarafından üretilen çeşitli bileşenler yer alıyor. TUF Gaming FX10CP masaüstü bilgisayar ve FX504 dizsütü bilgisayar gibi sistemlere de genişleyen TUF Gaming , artık daha geniş bir marka olarak karşımızda

Asus TUF Gaming ailesi büyüyor!

TUF Gaming Alliance, yakın görüşlü iş ortakları tarafından üretilen bileşenlerden oluşan bir ordu kuruyor. Şu an için, birbiriyle uyumlu bellek modülleri, soğutucular, kasalar ve bir adet de güç kaynağı modeli bulunan seri, her kategoride daha birçok ürün de piyasaya çıkmayı bekliyor. Antec, Apacer, Ballistix, Cooler Master, Corsair, Deepcool, Enermax, G.Skill, GeIL, In Win, Scythe, Silver Stone, Team Group ve XPG gibi sektörün önde gelen markaları ürünlerini piyasaya sürdü veya yeni modeller üzerinde çalışıyor olacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum